ПОСЕТА САЈМУ ОБРАЗОВАЊА

Општина Пријепоље и Национална служба за запошљавање, Филијала Пријепоље, 25.04.2024. године традиционално је организовала Сајам запошљавања за незапослена лица. Сајам запошљавања, по први пут, пратио је Сајам образовања, где су штандови били предвиђени за све средње школе из општине Пријепоље као и из окружења. Циљна група су били матуранти основних и средњих школа.
Представљање средњих школа са терторије Пријепоља и шире омогућило је ученицима 8. разреда основних школа да се ближе упознају са смеровима и профилима које образују поменуте средње школе.
У циљу пружања помоћи у доношењу битне животне одлуке о наставку образовања, наша школа је са осмацима и одељњским старешином, Србољубом Марковићем, у термину од 12,30-13,00, посетила Сајам образовања.