ПОСЕТА САЈМУ ОБРАЗОВАЊА

Општина Пријепоље и Национална служба за запошљавање, Филијала Пријепоље, 25.04.2024. године традиционално је организовала Сајам запошљавања за незапослена лица. Сајам запошљавања, по први пут, пратио је Сајам образовања, где су штандови били предвиђени за све средње школе из општине Пријепоље као и из окружења. Циљна група су били матуранти основних и средњих школа.Представљање средњих школа са терторије Пријепоља и шире омогућило је ученицима 8. разреда основних школа да се ближе упознају са смеровима и профилима које образују поменуте средње школе.У циљу пружања помоћи у доношењу битне животне одлуке о наставку…

У СУСРЕТ РЕПУБЛИЧКИМ ТАКМИЧЕЊИМА

Школа ће имати представнике на републичком такмичењу из биологије и историје.Запажен резултат и успех на многим такмичењима су остварили ученици 8. разреда, Фахрудин Корјенић и Андрија Марић.Издвајамо пласман ученика Фахрудина Корјенића на републичко такмичење из историје и биологије и Андрије Марића на републичко такмичење из биологије.Такмичење из историје је 11.маја у Пироту, а из биологије 19.маја у Београду.Срећно нашим ученицима и њиховим наставницима Сабири Чичић и Бајраму Хоџићу!

ПАЖЉИВКОВА СМОТРА

Дана 24.04.2024. године, од 10 до 14 часова, организована је општинска смотра у склопу пројекта „Пажљивкова смотра“. Надметање је организовано у Основној школи “ Милосав Стиковић” Пријепоље.Агенција за безбедност саобраћаја је формирала такмичарске тимове. Екипу из наше школе чинила су по четири ученика из првог и четири из другог разреда матичне школе. Наши такмичари су освојили 3. Са такмичења носе лепе утиске и стечена нова пријатељства.