Упис ученика и први разред за школску 2024/25.годину

И ове године родитељи могу електронским путем да закажу на Порталу еУправа термин за упис и тестирање детета у основну школу покретањем услуге еЗаказивање термина за упис и тестирање (https://euprava.gov.rs).
Родитељима ће апликација за електронско заказивање бити доступна од 20. марта до 31. маја 2024. године.
Школа ће понудити термине за упис и тестирање.
Уколико родитељ не жели да закаже термин електронским путем, може то учинити у школи. Школа ће, у име родитеља, извршити заказивање термина кроз апликацију. То ће, истовремено, бити термин за испитивање зрелости за полазак у школу.
Приликом уписа, није потребно да родитељ прилаже документа за дете, ( извод из матичне књиге рођених, лекарско уверење, уверење о похађању припремног предшколског програма) јер ће их школа прибавити по службеној дужности електронским путем.
Славица Пантовић, педагог школе, је задужено лице за упис и тестирање ученика.
Контакт телефон: 033/782-171.

Јелена Драгутиновић