СВЕТСКИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ СИДЕ

Светски дан борбе против сиде се одржава 1. децембра. Овај дан се обележава од 1988. године. Тог дана се исказује подршка за људе који су ХИВ позитивни и чланове њихових породица.Поводом обележавања овог датума, старији ученици су, на часовима биологије,  имали прилику да погледају филм о судбини младића оболелог од ове опаке болести са циљем подизања нивоа одговорности према себи и другима у нашем окружењу.

Прочитај више

ПАЖЉИВКО

У организацији Агенције за безбедност саобраћаја Републике Србије и општине Пријепоље, одржана је представа “ПАЖЉИВКО” у Дому културе Пријепоље и активности на саобраћајном полигону у Основној школи “ Владимир Перић Валтер” Пријепоље. Циљ је да се на занимљив, и деци разумљив начин, приближе правила понашања у саобраћају.Наши најмлађи ученици су присуствовали представи и интерактивном часу у организацији Полицијске управе Пријепоље.

Прочитај више