“Шта треба да знаш о пубертету“

Always школски едукативни програм “Шта треба да знаш о пубертету” одржан је и ове школске године у свим основним школама широм Србије.Сврха програма је едукација девојчица 5. и 6. разреда о психофизичким променама које настају током пубертета, продубљивање стечених знања о овој теми које су усвојили кроз регуларно школско градиво, одговарање на сва питања и дилеме делеме девојчица о овој теми.Хвала New Moment New Ideas Company doo и педагогу Школе на стручно и квалитетно спроведеном предавању.

Предавање ученика : Географија

Дана 28.04. 2023. године, ученици 6. разреда Адем Поровић, Хана Хаџифејзовић и Огњен Шљукић су, за час географије, припремили презентацију и предавање на тему “ Промене на политичкој карти Европе после Другог светског рата.”

Oбележавањe Дана Доситеја

Поводом обележавања Дана Доситеја, Задужбина “ Доситеј Обрадовић је припремила материјал који је школа искористила за различите активности у циљу подсећања на укупан допринос овог великог просветитеља и првог српског министра просвете.