ЗАСАДИ ДРВО

Дана 30. марта 2023. године најмлађи ученици Основне школе “ Михаило Баковић “ у Сељашници су засадили саднице белог бора. Идеја садње стабала у Србији “Засади дрво” покренута је 2019. године и има за циљ очување здраве животне средине, као и одрживи развој друштвене заједнице. Акција садње у школи је део пројекта чији је организатор Adria Media Group у ком учествује Министарство просвете Републике Србије.

Прочитај више

ОПШТИНСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА

У уторак, 28. марта 2023. године одржана је општинска смотра рецитатора у организацији Библиотеке “Вук Караџић” Пријепоље. На смотри су учествовали млађи и старији рецитатори наше школе. Према критеријумима стручног жирија, у категорији млађи узраст прво место је освојила Јана Кнежевић, ученица 3. разреда наше школе.Честитамо Јани на успеху, а учитељици Љиљани Цвијовић на посвећености у раду током припрема за такмичење.

Прочитај више